Треба обчислити зручним способом - завдання для 5 класу

1) 382*2*50=

2) 25*74*4=

3) 125 * (72*8) =

4) 5 * (315*20) =

5) 40 * (496*25) =

6) 12 * (5*11) =

* - знак множення

+3
Ответы (1)
  1. 14 марта, 11:48
    0
    1) 2*50*382=38200

    2) 25*4*74=7400

    3) (125*8) * 72=72000

    4) (5*20) * 315=31500

    5) (25*40) * 496=496000

    6) (12*5) * 11=660