510*6 - (780-20) + (230+470) =

+1
Ответы (1)
  1. 9 февраля, 13:49
    0
    1) 780-20=760

    2) 230+470=700

    3) 510*6=3060

    4) 3060-760=2300

    5) 2300+700=3000