1 3/4 - (0,7-2,5 х) = 1,17

+1
Ответы (1)
  1. 23 июля, 15:48
    0
    1 3/4 - (0,7-2,5x) = 1,17

    1,75 - (0,7-2,5x) = 1,17

    0,7-2,5x = 1,75-1,17

    0,7-2,5x=0,58

    2,5x=0,7 - 0,58

    2,5x=0,12

    x = 0,12:2,5

    x = 0,048