найди площадь прямоугольника у которого периметр равен 6 сантиметров

+3
Ответы (2)
  1. 24 августа, 19:55
    0
    Р = 1+1+2+2=6 см.

    з цього видно, що сторони прямокутника будуть 1 см та 2 см.

    значить площа прямокутника буде:S=1*2 = 2 см2
  2. 24 августа, 20:27
    0
    P = (a+b) * 2=6

    a+b=6:2=3

    b=3-a

    S=a*b

    S=a * (3-a) = 3a-a²