880: (300-350) + 150: (35-45) - 80

+2
Ответы (1)
  1. 9 сентября, 12:08
    0
    880: (300-350) + 150: (35-45) - 80=880: (-50) + 150: (-15) - 80=-17,6-10 - 80=-107,6