36*22+78*36-2400 (123*4-4*113)

+1
Ответы (1)
  1. 29 июня, 13:45
    0
    36*22+78*36-2400 (123*4-4*113) = 36 * (22+78) - 2400 * (4 * (123-113) = 36*100-2400 * (4*10) = 3600-2400*40=3600-96000=-92400