З двох станций, видстань миж якими 25,6 км, одночасно в одному напрями выйшли два поизды. Поперед йшов поизд зи швыдкистю 58,4 км/год, и через 4 год писля початку руху його наздовгнав другый поизд. Знайдить швыдкисть другого поизда.

+5
Ответы (1)
  1. 13 апреля, 06:51
    0
    58,4*4=233,6 км проехал первый поезд,

    233,6+25,6=259,2 км надо проехать второму,

    259,2/4=64,8 км/ч скорость другого поезда