250*200 = 800*40 = 680*20 = 450*40=

+2
Ответы (2)
  1. 30 марта, 07:47
    0
    250*200=50000

    450*40=18000

    800*40=32000

    680*20=13600
  2. 30 марта, 09:36
    0
    250*200=50000

    800*40=32000

    680*20=13600

    450*40=18000