92:46 = 24:8*7 = 20+3*4 = 28+64-14=

44:11 = 36:6*8 = 80-5:5 = 75-32-20=

60:12 = 42:7*3 = 40-26:2 = 16+76-36=

+2
Ответы (1)
  1. 27 февраля, 23:00
    +1
    92:46=2

    20+3*4=32

    24:8*7=21

    28+64-14=78

    44:11=4

    36:6*8=48

    80-5:5=15

    75-32-20=23

    42:7*3=18

    40-26:2=7