250+250*2 = 60+90/10*3 = 84-24+48/3=

(250+250) * 2 = 60+90 / (10*3) = 84 - (24+48) / 6=

(480+120) / 3 = 120-80/4*5 = 100-64+36/4=

+2
Ответы (1)
  1. 26 ноября, 12:30
    0
    250+250*2=250+500=750

    (250+250) * 2 = 500 * 2 = 1000

    (480+120) : 3 = 600: 3 = 200

    60+90 : 10 * 3 = 60 + 9*3=60+27 = 87

    60+90 : (10*3) = 60+90 : 30 = 60+3=63

    120 - 80 : 4 * 5 = 120-20*5 = 120-100=20

    84-24+48 : 3 = 60+16=76

    84 - (24+48) : 6 = 84 - 72 : 6 = 84-12 = 72

    100 - 64 + 36 : 4 = 36 + 9 = 45