87613+665760 : 95 + 103 * (500 200 - 469 937) =

5 212 036 - (28 175 : 35 + 403 * 208 - 1 242 : 18) * 7=

+5
Ответы (1)
  1. 29 января, 12:07
    0
    1) 500200-469937=30263

    2) 103*30263=3117089

    3) 665760/95=7008

    4) 87613+7008=94621

    94621+3117089=3211710

    28175/35=805

    403*208=83824

    1242/18=69

    805+83824=84629

    84629-69=84560

    84560*7=591920

    5212036-591920=4620116