5 7/8+6 3/10=

6 3/8+2 5/9=

1 8/21+4 3/14+2 2/7=

8 9/14-3 3/7=

7 5/12 - 3 7/24=

12 11/12-5 13/18=

+3
Ответы (1)
  1. 19 августа, 12:32
    0
    5 7/8+6 3/10=12 7/40

    6 3/8+2 5/9=8 67/72

    1 8/21+4 3/14 + 2 2/7=7 11/12

    8 9/14-33/7=5 3/14

    7 5/12-3 7/24=8 17/24

    12 11/12-5 13/18=17 5/18