2) 9,9 * (3-5) =

4) (26-11) * (-0,4) =

+1
Ответы (1)
  1. 28 августа, 16:12
    0
    2) 9,9 * (3-5) = 9.9 * (-2) = - 19.8

    4) (26-11) * (-0,4) = 15 * (-0.4) = - 6