1 км2 - (12 га - 38 а)

+1
Ответы (1)
  1. 1 февраля, 15:56
    0
    1 км2 - (12 га - 38 а) = 8838 а

    12 га=1200 а

    1200 а-38 а=1162 а

    1 км2=10000 а

    10000 а-1162 а=8838 а