403:13 + (72 - ((114:19*25-137) * (41-352:11) : 39))

+4
Ответы (1)
  1. 26 апреля, 08:30
    0
    403:13 + (72 - ((114:19*25-137) * (41-352:11) : 39)) = 31 + (72-13*9) : 39=100