10 000-2178*6:4+267?

+5
Ответы (2)
  1. 2 июля, 14:52
    0
    2178*6=13 068 13 068/4=3 267 3 267 + 267 = 3 534 10 000-3 534=6 466
  2. 2 июля, 15:53
    0
    1) 2178*6=13068

    2) 13068:4=3267

    3) 10000-3267=6733

    4) 6733+267=7000