24,6 + (-35,9) - (-6,5) + (-5,2) =

+4
Ответы (1)
  1. 24 декабря, 13:05
    0
    24,6 + (-35,9) - (-6,5) + (-5,2) = 24,6-35,9+6,5-5,2 = - 10