2) 2,6 (0,4 х-1,4) = - 3,9 (1,2 х-0,9)

+3
Ответы (1)
  1. 3 июля, 20:01
    0
    1,04x-3.64 = - 4.68x+3.51

    1,04 х + 4,68 х=3,51+3,64

    5,72 х=7,15

    х=1,25