0,00936: (-0,18) - 0,7 * (-0,3) * (-2/5) =

+2
Ответы (1)
  1. 13 марта, 16:25
    -1
    0,00936: (-0,18) - 0,7 * (-0,3) * (-2/5) = - 0,136

    1) 0,00936: (-0,18) = 0,936 : (-18) = - 0,052

    2) 0,7 * (-0,3) * (-2/5) = 0,7 * (-0,3) * (-0,4) = 0,084

    3) - 0,052 - 0,084 = - 0,136