1) х-2 у=-16

5 х+у=-3

2) х+2 у=6

х-3 у=-14

3) 3 х-2 у=-12

х+3 у=-4

4) 5 х+2 у=-9

х-3 у=5

5) 3 х+2 у=-2

у+х=-1

6) х-у=5

2 х+у=1

7) х+у=3

2 х+3 у=3

8) 2 х-у=8

х-у=5

9) х-4 у=12

х+2 у=6

10) х-4 у=3

2 х+у=15

+4
Ответы (1)
  1. 15 мая, 13:15
    0
    1) х-2 у=-16

    5 х+у=-3

    х=-16+2 у

    5 (-16+2 у) + у=-3

    -80+10 у+у=-3

    -80+11 у=-3

    11 у=-3+80

    11 у=77

    у=7

    2) х+2 у=6

    х-3 у=-14

    х=6-2 у

    6-2 у-3 у=-14

    6-5 у=-14

    -5 у=-14-6

    -5 у=-20

    у=4

    3) 3 х-2 у=-12

    х+3 у=-4

    х=-4-3 у

    3 (-4-3 у) - 2 у=-12

    -12-9 у-2 у=-12

    -12-11 у=-12

    -11 у=-12+12

    -11 у=0

    у=0

    4) 5 х+2 у=-9

    х-3 у=5

    х=5+3 у

    5 (5+3 у) + 2 у=-9

    25+15 у+2 у=-9

    25+17 у=-9

    17 у=-9-25

    17 у=-34

    у=-34:17

    у=-2

    5) 3 х+2 у=-2

    у+х=-1

    х=-1-у

    3 (-1-у) + 2 у=-2

    -3-3 у+2 у=-2

    -3-1 у=-2

    -1 у=-2+3

    -1 у=1

    у=1: (-1)

    у=-1

    6) х-у=5

    2 х+у=1

    х=5+у

    2 (5+у) + у=1

    10+2 у+у=1

    10+3 у=1

    3 у=1-10

    3 у=-9

    у=9:3

    у=3

    7) х+у=3

    2 х+3 у=3

    х=3-у

    2 (3-у) + 3 у=3

    6-2 у+3 у=3

    6+1 у=3

    1 у=3-6

    1 у=-3

    у=-3

    8) 2 х-у=8

    х-у=5

    х=5+у

    2 (5+у) - у=8

    10+2 у-у=8

    10+1 у=8

    1 у=8-10

    1 у=-2

    у=-2

    9) х-4 у=12

    х+2 у=6

    х=6-2 у

    6-2 у-4 у=12

    6-6 у=12

    -6 у=12-6

    -6 у=6

    у=6: (-6)

    у=-1

    10) х-4 у=3

    2 х+у=15

    х=3+4 у

    2 (3+4 у) + у=15

    6+8 у+у=15

    6+9 у=15

    9 у=15-6

    9 у=9

    у=9:9

    у=1