0,84:2,1+3,5*0,18-0,009=?

+5
Ответы (2)
  1. 1 апреля, 09:59
    0
    1) 0,84:2,1=0,4

    2) 3,5•0,18=0,63

    3) 0,4+0,63=1,03

    4) 1,03-0,009=1,021
  2. 1 апреля, 12:23
    0
    1) 0,84:2,1=0,4

    2) 3,5*0,18=0,63

    3) 0,4+0,63 = 1,03

    4) 1,03-0,009 = 1,021