а) 2,31 + 15,7; в) 4,327 - 2,05; д) 15,6 + 0,671

+5
Ответы (1)
  1. 7 июля, 20:25
    0
    А) 2,31+15,7=18.01

    в) 4,327 - 2,05=2.277

    д) 15,6 + 0,671=16.271