Довжина прямокутника - - - 1 дм 30 мм а ширина у 56 дм яка площа прямокутника

+4
Ответы (2)
  1. 1 сентября, 18:52
    0
    1 дм 30 мм = 13 см

    56 дм = 560 см

    S = 13 х 560 = 7280 кв. см = 728 кв. дм площадь прямоугольника
  2. 1 сентября, 19:10
    0
    1 дм 30 мм=13 см

    56 дм=560 см

    S=a*b=13*560 = 7280 кв. см