6 1/2-2/5=? 9 5/6-3/5=? 6 5/7-1/3=? 5 1/3-2/9=? 8 17/21-2/3=? 3 5/7-5/8=? 1 2/3-1/8=7

+2
Ответы (1)
  1. 21 июля, 00:19
    0
    13/2-2/5=61/10=6 1/10

    (25-18) / 30=7/30

    47/7-1/3=134/21=6 8/21

    16/3-2/9=46/9=5 1/9

    185/21-2/3=171/21=8 1/7

    (208-35) / 56=3 5/56

    5/3-1/8=37/24=1 13/24