сума трёх доданкив100, перший доданок 30, другий на10 менше вид першого, знайди третийдоданок (3 дии)

+2
Ответы (1)
  1. 26 сентября, 04:07
    0
    1.30-10=20

    2.20+30=50

    3.100-50=50