5/7 - у = 1/54 + 1/9 - 10/27

+3
Ответы (1)
  1. 2 июня, 19:34
    0
    5/7-y=1/54+6/54-20/54

    5/7-y = - 13/54

    y = - 13/54-5/7

    y=361/378