1) (-16*14,5) * 2,9 2) - 0,5 * (-14) * 12,5*0,6

+2
Ответы (1)
  1. 4 января, 19:36
    0
    1. (-16*14,5) * 2,9=-232*2,9=-672,8

    2.-0,5 * (-14) * 12,5*0,6=7*12,5*0,6=87,5*0,6=52,5