45 дм в квадрате - 12 см в квадрате

+2
Ответы (2)
  1. 13 октября, 06:03
    0
    45 дм^2-12 см^2=4500 см^2-12 см^2=4488 см^2=44 дм^2 88 см^2
  2. 13 октября, 07:43
    0
    45 дм^2=4500 см^2

    4500-12=4488 см^2