1) 563 549 : 7 · 4 + 23 195 = 2) 379475 : 5 · 8 - 160 = 3) 147 462 : 6 · 9 - 12 754 =

+1
Ответы (1)
  1. 13 июля, 16:16
    0
    1) 563 549 : 7 · 4 + 23 195 = 322020+23195=345215

    2) 379475 : 5 · 8 - 160 = 607160-160=607000

    3) 147 462 : 6 · 9 - 12 754 = 221193-12754=208439.