Розкрити дужки:

1) - 2x (4x-5y+3)

2) (x+8) (x-3)

3) (x-7) (x+7)

4) (x-5) ^2

5) (y+6) ^2

Помогите!

+5
Ответы (1)
  1. 17 января, 00:25
    0
    1) - 2x (4x-5y+3) = - 8 х^2+10 ху-6 х 2) (x+8) (x-3) = х^2-3 х+8 х-24=х^2+5 х-24 3) (x-7) (x+7) = х^2-49 4) (x-5) ^2=х^2-10 х+25 5) (y+6) ^2=у^2+12 у+36