154 х78+3900:65-216 х53

+4
Ответы (2)
  1. 30 июля, 22:27
    0
    154*78+3900:65-216*53=624

    1) 154*78=12012

    2) 3900:65=60

    3) 216*53=11448

    4) 12012+60=12072

    5) 12072-11448=624
  2. 31 июля, 00:03
    0
    154*78+3900:65 - 216*53

    12012+60 - 11448

    624