5+5*356+652-54785+855*54

+3
Ответы (1)
  1. 19 апреля, 14:18
    0
    5+5*356+652-54785+855*54=-6178

    1) 5*356=1780

    2) 855*54=46170

    3) 1780+5=1785

    4) 1785+652=2437

    5) 2437-54785=-52348

    6) - 52348+46170=-6178