10,79:8,3 - (5 - 0,56) : 3,7 =

+5
Ответы (1)
  1. 8 марта, 13:46
    0
    10,79:8,3 - (5 - 0,56) : 3,7 = 0,1

    1) 5-0,56 = 4,44

    2) 4,44:3,7 = 1,2

    3) 10,79:8,3 = 1,3

    4) 1,3 - 1,2 = 0,1