560: (720:90) - 900:5*3 + (6*8:4+28) : 5

+5
Ответы (2)
  1. 24 мая, 09:55
    0
    720:90=8

    560:8=70

    900:5=180

    180*3=540

    6*8:4+28=40

    40:5=8

    70+540+8=618
  2. 24 мая, 10:50
    0
    720:90=8

    6*8:4+28=40

    560:8=70

    900:5=180

    180*3=540

    40:5=8

    540+70+8=618