199 999+1=? 500 000-1=? 57 208*10=? 57 208+10=? 350-156:2=? 900-605=? 76*9=? 87*8=?

+2
Ответы (1)
  1. 17 января, 17:10
    0
    199 999+1=200 000

    500 000-1=499 999

    57 208*10=572 080

    57 208+10=57 218

    350-156:2=350-78=272

    900-605=295

    76*9=684

    87*8=696