1709*6 + (987-187) : 20-294

+5
Ответы (1)
  1. 31 октября, 07:53
    0
    1709*6 + (987-187) : 20-294

    1) 987-187=800

    2) 800:20=40

    3) 10254 1709*6=10254

    4) 10254+40=10294

    5) 10294-294=10000