35,27 а, если а=0,1 : 0,01 : 0,001.

у: 0,1 если у=8,2 : 37,5 : 185,63.

+2
Ответы (1)
  1. 6 октября, 16:57
    0
    35,27*0,1=3,527

    35,27*0,01=0,3527

    35,27*0,001=0,03527

    8,2:0,1=82

    35,7:0,1=357

    185,63:0,1=1856,3