1) □ + (-10) = - 6 4) □ + (-2,8) = 5

2) - 7,5+□=-4. 5) - 3,4+□=-8

3) □ + (-5,1) = - 7 6) □ + (-1,75) = - 3

7) - 3,2+□=1,9

8) □ + - (-5,6) = - 4,2

9) 8,3+□=-1,9

+2
Ответы (1)
  1. 16 января, 14:42
    0
    1) - 6+10=4

    2) - 4+7,5=3,5

    3) - 7+5,1=-1,9

    4) 5+2,8=7,8

    5) - 8+3,4=-4,6

    6) - 3+1,75=-1,25

    7) 1,9+3,2=5,1

    8) - 4,2+5,6=1,2

    9) - 1,9-8,3=-10,2