За 1 час самолет пролетел 720 км сколько километров он пролетит за 7/12

+4
Ответы (2)
  1. 1 августа, 21:52
    0
    1) 720/12=60

    2) 60*7=420 (км)
  2. 1 августа, 23:19
    0
    720/12*7=420 км - он пролетит за 7/12 от 720 км/ч