5/9 + 1/3

3 3/7:2 2/5

(6/25-1/5) * 5/6

+1
Ответы (1)
  1. 10 апреля, 04:46
    0
    1) 5/9+1/3=8/9

    2) 3 3/7:2 2/5=9/35

    3) (6/25-1/5) x5/6=2/33