Сравни 6•4 4•6 36:6 2•5

+3
Ответы (1)
  1. 3 мая, 22:16
    0
    6*4 = 24

    4*6 = 24

    36:6 = 6

    2*5 = 10

    36:6 < 2*5 < 4*6 = 6*4

    6 < 10 < 24 = 24