1+7/23) * (2-4/25) : (99 1/5

+5
Ответы (1)
  1. 10 марта, 13:38
    0
    1) 1+7/23=1 7/23

    2) 1 25/25-4/25=1 21/25

    3) 30/23*46/25=2.4=24/10

    4) 24/10:992/10=24/10*10/992=24/992?