50: (14 8/23+5 15/23) - (6 3/5-2 3/5) : 2

+4
Ответы (1)
  1. 24 декабря, 20:47
    0
    14 8/23+5 15/23=19 23/23=20

    50:20=2.5

    6 3/5-2 3/5=4

    4:2=2

    2.5-2=0.5