22-2,98*0,2:0,4-2,1+36

+1
Ответы (1)
  1. 10 июля, 04:31
    0
    22-2,98*0,2:0,4-2,1+36=54,41

    1) 2,98*0,2=0,596

    2) 0,596:0,4=1,49

    3) 22-1,49=20,51

    4) 20,51-2,1=18,41

    5) 18,41+36=54,41