18: (11-2) * 8+9 * (14:2) =

7*8 - (5*6-12) : 3-49: (7*7) =

0 * (6+3) + 4:4 * (15-3*2) - 0:8=

+4
Ответы (2)
  1. 22 мая, 07:40
    0
    №1

    1) 11-2=9

    2) 14/2=7

    3) 18/9=2

    4) 2*8=16

    5) 9*7=63

    6) 63+16=79

    №2

    1) 5*6=30

    2) 30-12=18

    3) 7*7=49

    4) 7*8=56

    5) 49/49=1

    6) 18/3=6

    7) 56-6=50

    8) 50-1=49

    №3

    1) 6+3=9

    2) 3*2=6

    3) 15-6=9

    4) 0*9=0

    5) 4/4=1

    6) 1*9=9

    7) 0/8=0

    8) 0+9=9

    9) 9-0=9
  2. 22 мая, 08:54
    0
    18 / (11-2) * 8+9 * (14/2) = 16+63=79

    7*8 - (5*6-12) / 3-49 / (7*7) = 56-18/3-49/49=56-6-1=49

    0 * (6+3) + 4/4 * (15-3*2) - 0/8=9