4*3^x+2+5*3^x+1-6*3^x=5 Решите неравенство

+4
Ответы (1)
  1. 27 июня, 04:51
    0
    пусть у=3^x тогда 4 у+2+5 у+1-6 у=5 3 у+3=5 3 у=2 у=2/3 3^x=2/3