5/6+3/4=?,9/10-1/6=?

+2
Ответы (1)
  1. 27 марта, 16:55
    0
    5/6 + 3/4 = 10/12 + 9/12 = 19/12 = 1 7/12

    9/10 - 1/6 = 27/30 - 5/30 = 22/30 = 11/15