3 (x-2) = 2 (2x-4)., 3 (x-1) + 2 (x-4) = 7., 2 (3-2x) - 3 (x-4) = 5-x

+1
Ответы (2)
  1. 10 февраля, 01:14
    0
    1) 3x-6=4x-8

    3x-4x=-8+6

    -x=-2

    x=2

    2) 3x-3+2x-8=7

    5x=18

    x=3,6

    3) 6-4x-3x+13=5-x

    -6x=-2

    x = 2/6
  2. 10 февраля, 03:00
    0
    Надеюсь ясно

    если шо спрашивай