1) 5-3 2/7

2) - 3 1/2 * (-1 3/7)

3) - 1 2/3+5/6

4) (-7) ^2 + (-7) ^3

+2
Ответы (1)
  1. 8 июня, 04:17
    0
    5-3 2/7=5/1-23/7 (5x*7-23*1) 7=35-23) 7=12/7=157