8 * (4+y) - 5y = 4y - 67

+3
Ответы (2)
  1. 31 марта, 22:44
    0
    8 * (4 + y) - 5y = 4y - 67

    32 + 3 у = 4 у - 67

    у = 99

    Удачи!
  2. 31 марта, 23:51
    0
    8 * (4+y) - 5y=4y-67

    32+8 у-5 у=4 у-67

    32+3 у+67=4 у

    4 у-3 у=99

    у=99.